USŁUGI

Sprawdź jakie usługi świadczą „Zielone Biura”. Jesteśmy pewni, że znajdziesz wśród nich to, czego potrzebujesz. Rośliny żywe, kwiaty do biura, rośliny stabilizowane i wiele więcej. A jeśli nie znalazłaś/eś tego, czego potrzebujesz? Skontaktuj się z nami i porozmawiaj o swoim projekcie.

NASZE USŁUGI

ROŚLINY i KWIATY DO BIURA

Zajmujemy się planowaniem, doradztwem oraz realizacją aranżacji z roślin żywych w biurach, a także dostarczamy świeże kwiaty do biura. Nasze usługi są kompleksowe. Dobieramy rośliny do specyfiki biura, zajmujemy się logistyką oraz finalną realizacją projektu. Dbamy o to, by zastosowane przez nas rośliny wyglądały estetycznie, oraz spełniały funkcję oczyszczająco-filtrującą powietrze w biurze, wspierającą samopoczucie ludzi w miejscu pracy.

OGRODY WERTYKALNE

Czyli nowoczesne i efektowne zielone ściany złożone z wielu różnych gatunków roślin, montowane na specjalnych stelażach. Realizujemy zarówno klasyczne ogrody wertykalne z instalacją zasilającą rośliny w wodę, jak i mobilne ogrody wertykalne z zamkniętym obiegiem.

ROŚLINY SZTUCZNE

Realizujemy projekty z użyciem sztucznych roślin. Aranżujemy miejsca, w których niemożliwe byłoby zastosowanie żywych kwiatów, szczególnie w miejscach trudno dostępnych, niedoświetlonych lub o niesprzyjających warunkach do utrzymania roślin żywych. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami roślin sztucznych, które znakomicie naśladują swoje żywe odpowiedniki.

SERWISY ZIELENI: Cykliczne i porządkujące

Świadczymy usługi utrzymania zieleni w biurach, czyli cykliczne serwisy odbywające się zgodnie z harmonogramem, zaplanowanym tak, aby wszystkie rośliny były zadbane. Profesjonalny serwis roślin to gwarancja tego, że rośliny będą zdrowo rosły i dobrze się prezentowały w przestrzeni biurowej.

DEKORACJE ŚWIĄTECZNE

Roślinne, żywe dekoracje na każdą okazję to znakomity pomysł na to, jak stworzyć np. świąteczną atmosferę w miejscu pracy. Idealne okazje to Wielkanoc, Boże Narodzenie, czy choćby pierwszy dzień wiosny.

Zabudowy meblowe pod rośliny

Realizujemy wszelkie zabudowy meblowe pod instalacje z roślin żywych i sztucznych ze wskazanych materiałów i zgodne z życzeniem lub projektem Klienta. Jesteśmy w stanie kompleksowo wykonać nawet najbardziej nietuzinkowe projekty, wymagające połączenia wielu kompetencji; stolarskich, tapicerskich, ślusarskich oraz oczywiście ogrodniczych.

Wkłady do roślin

Wykonujemy na zamówienie wkłady do roślin pod nietypowe zabudowy meblowe. Oferujemy solidnie wykonane wkłady z tworzywa w każdym rozmiarze. Użyty do ich wykonania materiał, umożliwia zastosowanie wkładów zarówno w drewnianych, jak i stalowych zabudowach.

Zielone ściany z roślin stabilizowanych

Realizujemy projekty z użyciem roślin stabilizowanych, np. zielone ściany z mchu. To coraz częściej spotykana nowoczesna dekoracja powierzchni biurowych. Ściany z roślin stabilizowanych są łatwe w utrzymaniu, wyglądają nowocześnie i estetycznie.

Kwiaty do biura? Sztuczne rośliny? A może serwis zieleni? Zainteresowała Cię któraś USŁUGA?

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się droga mailową. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.