ROŚLINY DO BIURA

Rośliny do biura

O tym, że warto mieć rośliny w domu, wiedzą wszyscy. A jaki wpływ na atmosferę, zdrowie i wydajność pracy mają specjalnie wyselekcjonowane rośliny do biura?

Rośliny w biurze zwiększają wilgotność powietrza i pełnią rolę naturalnego filtra, pochłaniającego szkodliwe substancje, a co za tym idzie – oczyszczają powietrze. Dodatkowo szacuje się, że obecność roślin w miejscu pracy może zwiększyć produktywność pracowników nawet do 15 proc. To tylko kilka powodów, dla których warto otaczać się roślinami zarówno w biurze, jak i w domu.

Zielone biuro - dlaczego warto

Jeśli pragniesz, aby przestrzeń biurowa, w której pracujesz była stylowa, wprawiała Ciebie i współpracowników w dobry nastrój, poprawiała jakość wykonywanej pracy, koniecznie wypełnij ją zielenią. Uwzględnij zarówno rośliny doniczkowe do biura jak i świeże kwiaty i kompozycje kwiatowe. Rośliny we wnętrzach nie tylko wpływają na odpowiedni poziom dotlenienia pracowników, poprawiają koncentrację, łagodzą stres, ale też pozwalają odpocząć oczom zmęczonym od pracy przy komputerze.

Jeśli chcesz mieć gwarancję najwyższej jakości roślin, oddaj się w ręce profesjonalistów i zamawiaj rośliny biurowe w „Zielone Biura”. Jesteśmy doświadczonymi praktykami, którzy wiedzą, w jaki sposób zadbać o roślinę doniczkową, gdzie ją ustawić, aby rozwijała się jak najlepiej. Pomożemy również doradzając, jakie są optymalne warunki do rozwoju roślin. Korzystając z naszych usług zapewniasz sobie gwarancję tego, że roślina nie zwiędnie po krótkim czasie. Masz również wsparcie, gdyby pojawiły się pytania czy wątpliwości w przyszłości. Z kolei zamawiając u nas kompozycje kwiatowe i kwiaty cięte, masz gwarancję, że dotrą na miejsce świeże i o czasie. Nie musisz martwić się tym, że rośliny zwiędną, nie doczekując uroczystości.
Dzięki „Zielone Biura”, masz pewność dobrze dobranych roślin, ich świeżości i ciekawej aranżacji.

Jak nawiązać współpracę i stworzyć piękne zielone biuro? Na początek wyślij zapytanie na nasz adres email kontakt@zielonebiura.pl Możesz też wypełnić formularz, w którym określisz zapotrzebowanie na kwiaty doniczkowe do biura czy też na ofertę kwiatów ciętych. Nasi pracownicy, przeprowadzą szczegółową analizę Twoich potrzeb, powierzchni, doprecyzują szczegóły i zaproponują optymalne rozwiązanie. Następnie otrzymasz indywidualną ofertę, po akceptacji której rozpoczynie się realizacja zadania.

Jakie kwiaty i rośliny do biura - co wybrać, aby biuro było przyjazne dla pracowników?

Jakie kwiaty do biura wybrać? Badania naukowe potwierdzają, że rośliny w biurze wpływają pozytywnie na zdrowie pracowników, redukują stres, poprawiają koncentrację i samopoczucie. Kwiaty do biura doniczkowe są nie tylko świetną dekoracją, ale przede wszystkim tworzą przyjemną, relaksującą atmosferę i ocieplają często minimalistyczne przestrzenie biurowe. Duże kwiaty doniczkowe do biura umieszczone np. w recepcji tworzą miłą, nieco domową atmosferę i wpływają pozytywnie na postrzeganie firmy. Rośliny do biura oczyszczające powietrze tj. Skrzydłokwiat, Zielistka czy Figowiec Benjamiński, spełnią oprócz dekoracyjnej, również praktyczną funkcję.

Zalety zielonych biur

Coraz częściej w przestrzeniach biurowych i biznesowych pojawiają się kwiaty i rośliny doniczkowe. Przyczyna nie leży jedynie w trendach. Zielone biura mają wiele zalet, które wpływają pozytywnie nie tylko na nasze samopoczucie, ale i na zdrowie. Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji zielonych jak i kwiatowych aranżacji w różnego rodzaju wnętrzach. Współpracujemy jedynie z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami, ponieważ tylko wtedy mamy gwarancję jakości i świeżości roślin. Chcesz, aby Twoje miejsce pracy było przyjazne, ciepłe, a pracownicy bardziej wydajni? Nie zastanawiaj się, tylko już dziś skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci zrealizować Twoje plany.

Masz pytania?

Jeśli zaciekawiła Cię jakaś nasza usługa i chcesz o niej porozmawiać dłużej, zadzwoń lub napisz do nas.