POZNAJ ZIELONE BIURA

Serwis zieleni zielone biura

Poznaj "zielone biura"

„Zielone biura” zapewniają kompleksową usługę doradztwa, aranżacji oraz realizacji zieleni w biurze

Realizujemy wszelkie prace związane z zielenią: nasadzenia roślin żywych,  montaż roślin stabilizowanych i sztucznych, instalacje ogrodów wertykalnych, a także serwis roślin.

Na potrzeby dostarczanej do Klientów zieleni wykonujemy zabudowy meblowe, donice, regały, lady recepcyjne i inne nietypowe zabudowy.

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który wie jak zazielenić przestrzeń w biurze. Słuchamy potrzeb Klienta, dzięki temu odpowiednio doradzamy, dbając również o ich budżet. 

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami z Polski i Europy, dzięki czemu dajemy naszym Klientom gwarancję najwyższej jakości roślin. 

0 +

Lat doświadczenia

0 +

Zasadzonych roślin

0 +

Realizacje

Planowanie i realizacja

Doradzamy w planowaniu zieleni i doborze roślin. Konsultujemy dostarczane przez Klientów projekty, doradzamy i wspólnie planujemy biurową, zieloną przestrzeń.

Najlepsza jakość wykonania

Korzystamy tylko ze sprawdzonych dostawców roślin, zarówno polskich jaki i zagranicznych. Nasi wieloletni partnerzy to gwarancja najlepszej jakości i przystępnych cen.

serwis roślin 24/7

Świadczymy usługi serwisu zieleni w biurach i innych obiektach, zarówno w godzinach ich funkcjonowania, jak i poza nimi.